Možná, že jsem ji nikdy neměl? Myslel jsem, že zpátky na let, než jsme se datem a ženatý. I dál zpátky do těch časů. Daphne je starší než já. Vzpomínám si, díval se na ni, když jsme byli ještě mladí, hloupí a bez odpovědnosti. Nikdy nebyla roztleskávačka, obušek twirler, nebo královna krásy nebo některý z těch věcí, ale kluci vždycky visely kolem ní. Na tancích byla vždy obklopena obdivovateli. Nikdy se zdálo ujít víkend. Pokaždé, když jsem se dostal ven, což nebylo všechno tak často, tak bych ji vidět, ona byla vždycky ven, ven s nějakým chlapem. Při veřejném parku, na pláži, v obchoďáku, a to až u jezera, sakra jen visí ven na MacDonald je tam vždy nějaký kluk s ní.

Já bych ji vidět, a ona mě. Vím, že mě viděla, protože vždycky se podíval přímo na mě. Myslím, že si myslela, že jsem nějaký podivín. Vždycky jsem si myslela, že je úžasná. Takže se všichni ostatní.

Nikdo neměl žádný důkaz, ale všichni kluci Zavěsil jsem se byli jisti, Daphne se pravděpodobně spal s polovinou chlapců se ze dne. Myslím, že byly děvky; dívky, každý věděl, kdo http://independent.academia.edu/ReneConrado/Posts by jít dolů na chlapa na parkovišti, nebo kteří by mohli být po filmu dovolávat dobré přehazovat.

Po střední škole jsem chodil jen málo z nich. Myslel jsem, že většina z nich byla trochu nemocná, jako smíchané v hlavě, ale k čertu potřeboval jsem úlevu, někdy, a domácí ruční práce nikdy moc opravdová zábava. Vzpomínám si na ty lidi, kteří datem Daphne; jejich vědomím, mrká, self-porce přikývne, Manly pokrčí rameny vždy v doprovodu standardu, "dobře víte, Daphne."

No nikdy jsem věděl, že Daphne. Několik měsíců předtím, než jsem se dostal dost blízko, dokonce riskovat myslet žádá ji na rande začala co později jsem rád jí říkat malý průvod. Byla trochu starší, ale za nějaký čas to bylo, jako by procházel všemi svými přáteli. Jeden po druhém se zdálo, že je s tímto, nebo že jedna. Žádný z nich se zdálo, že bude trvat dlouho, ale všichni vždycky odejít s tím spokojený úsměv, tímto arogantním samolibý vzhled.

Poslední na seznamu si vzpomínám byl můj bratr Chris. Nějak se zvedl na ní, nebo ona zvedla na něj, a téměř dva měsíce, že je dovnitř a ven z našeho domu více, než jsem byl.

Měla by být v naší ložnici. Bůh cítila dobře! Chris a já jsem sdílel pokoj. Hillary dostal jen soukromé místnosti. To bylo fér, ona byla holka.

Jak se věci začnou se mezi mnou a Daphne? Sakra, já jsem přemýšlel o tom vypnutí a zapnutí po celá léta. Stalo se to tak nějak náhodou. Myslel jsem, že měla být Chrisův termín pro nějaké činnosti. No Chris byl někde něco dělat s nějakou partou kluků, a Daphne, myslím, že přemýšlel, kde byl, když spadl přes. Ona a já jsem skončil sám, jen my dva, v místnosti jsem sdílel s Chrisem. Chovala se liší, docela legrační, když to byl sám jen my.

Ona trochu driftoval po pokoji zvedne to či ono. Měla na sobě volné bílou halenku a pár skutečný volný opálení šortky. Měla na sobě tenisky, ale bez ponožek. Boty jsou bílé; měli červené tkaničky, ale byly vázány skutečný volný. Měla zvláštní, že skutečný slabý zápach se mi líbilo. Její vlasy byly dlouhé, dolů ji kolem ramen a byl skutečný hustá a vlnitá. Pořád tlačí ho z tváře. Pokaždé, když ji tlačil její prsa se stěhoval.

Chris měl své fotbaly, jeho lacrosse hole, jeho odpalování helmu všechny věci, které všude možně. Já jsem nic ven. Všechny moje věci byl dán pryč. Není to zvláštní, jak člověk může vzpomenout téměř každý detail o nějakém konkrétním čase nebo události? Je to už roky, ale já si stále pamatují každou vteřinu té noci.

Otočila se na mě a choval druh sebe-vědomé, trochu plachý. Opřela Chrise kanceláře s rukama a paže zpět, ale stále na ni stranách; jak tam stála tlačil její prsa ven. Viděl jsem její bradavky, jak se tlačil proti hadříkem svých underthings a halenkou. Myslel jsem, že je krásná. Zeptala se: "To je tvůj pokoj taky, ale nevidím žádné z vašich věcí."

Byl jsem překvapen a nadšen jak současně. Šel jsem rovnou na dno mé kanceláře a vytáhl velký notebook. Otevřel jsem ho, "já jsem spisovatel," řekl jsem jí.

Měl jsem všechny druhy hloupých básní a povídek jsem napsal. Proč jsem to, že jsem nemohl říct. Chris, Hillary, moji rodiče by věděl, že to jsem, ale nechal to být. A teď jsem byla stále moje nejtajnější věci, a ukazuje to přítelkyně mého bratra, dívka, kterou jsem měl rád, ale věřil jsem si něco sexy pověst, a všichni věděli, že jsem myslel, že to nic není, jen strašidelný mladší bratr.

Pro všechny, věděl jsem, že by mohl vypadat na mé tajné věci a smát, nebo ještě hůře, že by mohla říct všem, co dozadu slabošský pitomec jsem opravdu byl. Poté, co bylo skutečně mimořádně děsivá věc; Pamatuji si to byl můj zvláštní tajné místo, tak jsem měl pár listů papíru vymačkané v mezi všemi mé další vrásčité otrhaný věci.

Na těch pár listů papíru jsem napsal název dívčí všude možně. Samozřejmě, někdo s mozkem v této době ví, jejíž jméno bylo na http://boundlessancest10.jigsy.com/entries/general/erotick%C3%A1-seznamka těchto dvou skrytých zvláštních listů papíru.

OK, tady jsou fakta o mně. Nikdy jsem nebyl nějaký dobrý ve sportech. Nemohl jsem zápasit a bojovat, nebo něco podobného. Když oni si vybrali up týmy jsem byl vždy trvat, aby se zvedl. Někdy, pokud tam byl lichý počet kluků, že by se dohadovat, která strana měla být přilepená se mnou. Moje stupně ve škole byly průměrné. Pouze učitel na střední škole, který kdy vzal zájem o mě byl gay učitel umění. Abych řekl pravdu, byl jsem rád, že mě má rád; Myslel jsem, že je v pohodě.

Vzpomněl jsem si někteří učitelé byli opravdu mizerný. Tam byl jeden učitel matematiky, se mi opravdu líbil. Jednou viděl jsem ho, a on nikdy požádal o mně, řekl něco jako, "Hej, jak je to tvůj bratr Chris?" Připadal jsem si jako řekl mu, ať jde do prdele, ale nechtěl jsem jsem mu řekl, co Chris dělal. Učitelé a profesoři, když jsem byl na vysoké škole se vše zdálo se podívat kolem mě, aby si mohli promluvit skutečných vědců, nebo opravdu horké holky.

Myšlení zpět; tam jsem byl asi na holé svou duši mého bratra přítelkyně, dívka, která si ze dne téměř všechny mé další mužné přátelé, dívka, každý trochu naznačil, kolem asi bez otevřeně říkat ano nebo ne.

Otevřel jsem notebook. Jsem odhalil na ní všechny své skryté poklady, své nejniternější myšlenky. Strávili jsme celou noc ležel přes můj oddělené postele. Četla každý zatracený příběh, každá báseň, nikdy se zasmála, když slzu jednou nebo dvakrát. Dokonce viděl ty dva opravdu strašidelné listy papíru. Nikdy vzhlédla a podívala se na různé způsoby, co jsem napsal, nebo čerpal její jméno, a ona nikdy nic neřekl.

Tu a tam jsem komentář o tom, které příběh byl můj oblíbený, nebo který byl nejtrapnější. Měla by reagovat s promyšlené komentáře. Řekla mi, když především rád něco. Udělala návrhy. Udělala opravy mé špatné gramatiky. Ona je dokonce sdílet některé z jejích tajných představ. Vzala všechno, co řekl, jsem tak vážně, a ona byla tak krásná! Do 22:00 jsem byl opravdu hluboko, jako, do půlnoci jsem byl po uši zamilovaný.

Myslím, že jsem hned vedle ní na postel. Wow; hned vedle ní! Mám opravdu blízký pohled na to, jak pěkně to vlastně byl. Měla to perfektní nos a úžasné malé uši s malými obručemi ve velkých myslím velmi hledá laloků. Podíval jsem se přímo do ucha a viděl všechny své krásné křivky a další věci. Její brada byla jemná, a to měl důlek. Její vlasy byly skutečné tloušťce. Náhodou jsem se ji podařilo dotknout a dostal se cítit, jak třpytivých a měkké bylo. Měla nejhezčí rty. Podíval jsem se na své ruce a zápěstí a přemýšlel o tom, jak nádherné vypadali. Pokaždé, když se na mě usmála jsem se začervenal.

Několikrát se dotkla mé ruky; jednou její ruka kartáčovaný můj obličej. Byli jsme tak blízko, že jsem cítil její dech. Dvakrát se mi položil otázku, a byl jsem tak nervózní jsem koktal. Usmála se na mě, když se to stalo. Vzpomínám si, že jsem rád, že jsem ležel na břiše, protože jsem musel tvrdě celou noc.

Upřímně řečeno, já jsem byl venku s několika dívkami. Věděl jsem, že některé pohyby, ale Daphne byl doposud z mé ligy Jen jsem nemohla myslet na nic říct. Cítil jsem se trapně a hloupě celou noc. Myslím, že by mohla říct, ale ona byla tak milá a ohleduplná ona nikdy najevo.

Chris se vrátil domů o 00:30 Ani Daphne, ani jsem se ho zeptal, kde byl. Začal něco říkat, když Daphne jen se na mě podíval a řekl: "Kdy tě zase uvidím?"

Myslím, že jsem řekl, "Možná, že takhle v pátek večer. Mohli bychom jít do kina," já nemusí být schopen vzpomenout, co jsem řekl, ale já si přesně to, co řekla. Vzpomínám si na to slovo od slova! Ona řekla: "Chris vám může dát moje telefonní číslo," pak mě políbil. Políbila mě přímo na rty! S tím byla pryč.

Jakmile odešla Chris dostal kus papíru ven; napsal své telefonní číslo na něj a řekl: "Tady je."

Měl jsem divný okamžik. Myslel jsem, že jako jo, "Chris ji předává ke mně," bylo to divné, ale divné, v dobrém slova smyslu.

Za den nebo dva jsem si myslel, "Vsadím se, že bych řekla, co udělala, aby se na Chrise", ale velmi brzy jsem věděl, že se mýlil. Jak jsem věděl, že se mýlil? Prvních pár dnů po její návštěvě jiné holky začaly přicházet ke mně; to byly dívky, které většinou nikdy neměli nic společného se mnou předtím. Tyto dívky pořád říkal věci jako "Daphne řekla, že je ve vašem domě, a ona řekla, že jsi opravdu pěkné," nebo "Mluvil jsem s Daphne na telefonu, a ona mi řekla, co báječný člověk jste." Jednou mi dokonce řekl, že Daphne mi líbilo.

Když jsem konečně zavolal jí, jsem čekal dva dny, protože jsem měl strach. Jednou jsem volal jsem věděl, že přípravek byl vzhůru. Zeptal jsem se jí o datu, a ona mi řekla, že bych čekal, abych ji zavolala. Ona řekla, že se těší na to a nemohla dočkat. Věděl jsem, konečně jsem našel svou spřízněnou duši. Já bych našel dívku, věděl jsem, že se chystá oženit.

Sakra, to byla moje první láska; můj jediný, můj první opravdová láska. Každý kluk, který kdy žil, měl jeden; zvláštní, že jeden, ten vždycky pamatovat. Nezajímá mě, jak starý člověk dostane Bylo mi řečeno, že jak jeden zvláštní dívka má vždy zvláštní místo hluboko uvnitř každého lidského srdce. Daphne se, že zvláštní pro mě.

Tehdy byla již pracuje v bance. Byla tam na částečný úvazek, a dokončoval na místní Community College. Mohla by se vydali na Brown University, ale z nějakého důvodu, že by zůstala doma. Jsem začal v nedalekém státní univerzitě. Byla to dobrá škola; měl velký obchodní oddělení, většinou dojíždějí za prací tam šel.

Trochu jsem později zjistil, proč byla právě šlapal vodu. Měla bych už byl přijat na nějaké velké exkluzivní soukromé vysoké školy na severu; že byl Brown. Byla jedináček, a její rodiče měli dost peněz. Jejich snem bylo, aby šla do velké jméno vysokou školu, najít skvělé muže, a stát se něco úžasného. Ona mě našel místo.

Bylo to něco úžasného námluv. Mobilní telefony jsou stále nové, pro nás nový stejně. Měl jsem jeden. Měla jeden. Pokaždé, když jsem byl vzhůru, když jsem nebyl s ní v jejím domě, nebo s ní v mém domě, byl jsem na telefonu s ní. Povídali jsme si celou dobu. Celý můj život jsem byla klidná bratr; Chris byl mluvčí. Najednou jsem mluvil po celou dobu. Nikdy jsem nevěděl, než jsem měl tolik co říct.

Ona a já jsme byli nerozluční. Jsme se políbili hodně; oh jsme se líbat, a my jsme šli na rande, ale bez ohledu na to, kde jsme byli a co jsme dělali jsme spolu mluvili. Občas jsem se snaží propašovat pocit; Její reakce byla vždy stejná, ona jen lehce vzít mou ruku a přesuňte jej pryč.

To bylo v době jsem se dostal do své první, poslední a jediný pěst boje. Všichni moji přátelé mě trochu škádlil Daphne. Všichni vždycky co říct. Říkali, že hodně, ale napadlo mě, nikdo z nich řekl něco sexuálního, je to vždycky o tom, jak vypadala, jak mluvila po celou dobu, a když jsem se s žádnou legraci, nebo jestli jsem se nikam. To bylo, když mi jeden problém času stalo.

Jeden z kluků, které jsem znal, ale nikdy visely s mnohem něco řekl. Věděl jsem, že si ze dne Daphne; že by nikdy dne její dlouhé. Vzpomínám si, že. Jeho jméno si nepamatuju, to nebylo Ralph, ale ten chlap se na mě podíval a řekl: "Fucked ji ještě?"

Tady jsem stál asi se čtyřmi nebo pěti přáteli; Myslím, že všichni z nich vzal Daphne alespoň jednou. Podíval jsem se na dotvarování a řekl: "Co je?"

On řekl: "Měli jste ji šukat ještě, jsem to udělal."

Tak jsem táhnul pryč a dal mu svou pravou ten nejlepší háček až na horní části nosu. Bylo to poprvé, co jsem kdy udeřil někoho, a člověk nos explodovala!

Odtud, aby povídka ještě kratší, on pokračoval porazit životní sračky ze mě. Všichni ostatní se postavil zpět, a on a já jsem šel za ním. Mám pár víc, ale bylo to opravdu hotová věc. Zavřel mé pravé oko, zkrvavený do nosu, smooshed mou spodní ret, a jen obecně předělal svou horní část trupu. Dokonce mě jednou porazil, ale nehodlal jsem přestat. Do prdele! Zatraceně! Byla to moje přítelkyně; moje první opravdová přítelkyně a já právě začíná moje ročníku na vysoké škole!

Nakonec myslím, že ten chlap dostal unavený bušení na mě, vstal dost blízko, aby mohl ovinout ruce kolem mě a vytáhnout mě na zem. Tam jsme byli; s ním na zem a já zabalené v náručí kroutit a kroucení stále snaží dostat se na něj a on šeptal skutečné klidně znovu a znovu, "já to tak nemyslel, pojď vzdát, přestat." Nakonec jsem došel benzín a ukončete. Řekl mi, ať se. Nikdy jsme nic neřekl. Jsme si jisti, ani potřást rukou. On jen oprášil a šel pryč. Moji kamarádi obešel a trochu kontrolovat mě přes. Nikdo se nezmínil, co řekl, a nikdo se mě zeptal, jak jsem se cítil. Zavěsil jsem asi možná ještě pět minut a šel domů.

Když jsem se vrátil domů jsem volal Daphne a řekl jí, co se stalo a proč. Ona nikdy nepopíral a přiznal cokoli. Jen řekl, že nezáleží, a že jsem byl hloupý. To byl konec mého najednou "jít do matrace".

Jedna věc, kterou jsem byl rád; Chris nebyl kolem. Byl to můj starší bratr, a on by mohl napadlo, že měl odpovědnost za něco udělat. On by prostě odešel Penn State, když boj se stalo. Chris byl vždycky můj idol.

Chris klesl z Penn State a vstoupil do armády. Řekl nám, Penn State je příliš nudný a tak se rozhodl, aby se přidali. Opravdu jsem obdivoval, že Chris; nikdy nebyl, kdo prostě jít s proudem, kdyby chtěl něco udělat, nebo chce změnit on prostě šel na to. Vždycky jsem si přál, měl jsem jeho kuráž.

+ + + + + + + + + +

Kde jsem byl? Ach jo. Sledoval jsem, jak Daphne vraceli do kuchyně, aby přinesla z její domácí lasagne, zahradní salát, česnekový chléb a chléb pudink. Můj žaludek byl stále špatně od žaludku. Cítil jsem se tak smutně. Všechno bylo navenek tak dokonalý, ale uvnitř to bylo všechno v troskách. Co si myslela? Kde jsem jít špatně?

+ + + + + + + + + +

Příštích několik týdnů šel rychle. Dny dostal déle. Školní rok byl blízko chýlí ke konci. Daphne se domů z práce, tak jen v případě, že by mohl dostat depresi a udělat něco hloupého zase moje máma a její máma se zastavil, aby jí vidět po celou dobu. Chovali se, jako by byly kontroly se na ni, ale myslím, že věděla, že se obávají hlavně o její duševní zdraví. Vím, že si nikdy nestěžoval, a když se zastavili v ona byla vždycky její staré já, vždy rádi vidět.

Maminky mi řekl všechno, a to, co řekl, bylo vždy velmi uklidňující. Bál jsem se o své zdraví, hodně moc.

Život v domě usadil do jakési rutiny, ale to bylo běžné, že byl svědkem stabilní a nevratné narušení mého programu. Krok za krokem Daphne pomalu rozpadly všechny své plány. Byla v tom dobrá taky.

Nejdřív se ujistil, že vždycky vypadala navíc hezká, ale ona ho záludný způsobem. Já bych řekl něco o ní, že je panna. No ona nikdy neměl uniformu, ale způsob, jakým se obléká měl všechny vlastnosti uniformě. Vždycky na sobě hezkou halenku. Vždycky měla na mini-sukně. Našla nějakou starší hnědé šněrovací boty, které měly jen trochu vysoký podpatek, jen tolik, aby její nohy vypadají mimořádně urostlý. Vždycky na sobě buď kolena vysoké punčochy nebo podkolenky vysoké silonky. Ona držela vlasy buď copánky nebo culíku, ale vždycky, že. Když jsem se vrátil domů její make-up byl vždycky jen pravdu, a ona se vždy cítit skvěle.

Ona věděla, co dělá. Ona mě schválně mučit. Myslím, že vždycky, že: "Jsem k dispozici, pokud budete chtít, abych vypadal". Vždycky jsem byl na okraji mého sedadla, vždy na hraně šílenství, a já jsem byl vždy tvrdý jako skála.

+ + + + + + + + + +

Jak ostatní věci začaly kdo může říct? Myslím, že první velká prasklina ve zdi přišel o poledni v jednom z úplně posledních týdnech školy. Školní sestra zavolal domů a řekl Michael byl nemocný, a někdo by měl přijít ho vyzvednout. Daphne mi zavolal a zeptal se mě, co mám dělat. Myslím, že to byl začátek.

Zavolala, "Cale, Michael je nemocná a škola chce někdo jít ho vyzvednout."

Řekl jsem jí: "Tak jdi ho."

Ona odpověděla, "já nesmím řídit už ne."

Teď to byla pravda. Jsem si vzal jí klíče, a jediný čas, když musím jít kamkoliv jako nakupování nebo něco bylo, když jsem ji vzal. Myslím, že si myslela, že jsem se bála, že bych se snažím vidět někoho, ale to bylo nejvíce věc v mé mysli. Jen jsem ji chtěl potrestat. No řekl jsem jí, "Sakra Daphne dostat klíče a jdi na dítě."

Ona odpověděla, "já nevím, kde jsou."

Tak jsem jí řekl: "Víš, šperkovnici jsi mi koupil, že je na vrcholu své kanceláře klávesy jsou tam."

Ona odpověděla: "Jsi si jistý."

Odpověděl jsem: "Co chcete, abych se z práce a dostat ho?"

Její odpověď: "Dobře jsi mohl."

"Daphne Jsem zaneprázdněn. Jsem na schůzce. Můžete to udělat."

"Ale Cale, jestli má horečku budu muset vzít ho k lékaři. Pak budu muset přivést ho zpátky domů. A co když doktor volá předpis, a někdo musí jít si to?"


Byl jsem dost rozrušený poté, "Nemohu vám to?"

"Cale nemůžu nechat Michael doma sám čekat na předpis, když je nemocný s horečkou."

Sakra, ona mě měla. Obě naše sady rodičů vzal týden volna a společně odjeli do Branson vidět Oakridge Boys, "Dobře máš ho dostat. Přijdu domů. Pokud existuje předpis Půjdu si to."

Slyšel jsem, že její povzdech, "Oh děkuji Cale."

Každý, kdo by si myslel, že bych ji a Michael právě zachránil od žraloka zamořené vody. Takže jsem musel ukončit jednání, sbalit své materiály, a jet domů. Samozřejmě, od té doby řídila všichni všude, stejně jako předtím, ale to byl jen začátek mého pádu.

Televize ve svém pokoji ve sklepě neměl mít box pro kabel. Vlastně jsme byli na satelitu. Geena se rozhodl, že to není fér; buď máma přijít nahoru, nebo bychom ji měli dostat monitoru. Nebyl jsem o tom, aby dovnitř jsem jí linky a monitor pro přízemí. Velká chyba!

Geena je tanečnice nějak souvisí její tanec na televizní show Glee. Off a každou noc po Daphne dostala její televizní háček do Geena zmizel, aby se s mámou a sledovat některé pořady. Geena a Daphne využil čas mluvit o své tance, školy a možných vysokých škol.

To však není všechno. Brandy byla závislá na Disney tak brzo, že byla dole. To nebylo dlouho předtím, než byl Michael tam taky. Seděl jsem nahoře, temný, naštvaný, a sám, zatímco dole jsem slyšel, všichni sledujete TV, směje a chichotání a jíst popcorn, nebo sušenky, nebo oříškové, nebo tento týden domácí koláč.

Sláma, která rozbila velbloudí záda přišel, když Daphne přišla nahoru a zeptal se, jestli bych chtěl přijít a připojit se k nim. Nedostal jsem blázen, ale jsem si jistá, jel další hřebíček do mého plánu.

Řekl jsem Daphne, "Podívej, že je to příliš vlhký pro děti, aby se dole po celou dobu."

Ona vytáhl jeden ze svých nejlepších smutných obočí biti vypadá, "OK, pošlu je."

Děti všechny přišel a podíval se na mě s těmito obžalovacího vzhled. Připadal jsem si jako Kim Jung Měsíce, nebo Ill Jung Sung, nebo jakýkoli název korejské parchant byl. Křičel jsem dolů, "Sakra Daphne nemůžete zůstat tam celou dobu a to buď. Možná, že je lepší přijít taky."

Comment

Comment:

Tweet