Firemní večírek.

posted on 13 Aug 2014 23:40 by tawdryseries462


Pracuji ve firmě, která nám zaměstnancům občas věnuje nějakou korunu a jdeme posedět, něco popít a utužit kolektiv. Jedna podobná akce proběhla včera a protože je docela horko, padl nápad koupit něco na gril, nějaké pití a obsadit kolegovu chatu kousek od velkého jezera.

Sedíme, grilujeme, nadáváme na vedoucí, však to znáte. A najednou vítr a temno. No taktak, že jsme stihli utéct do chaty. Naštěstí pršelo jen 20 minutek a tak jsme se zase přesunuli ven. Vzhledem k tomu, že v mírné opilosti se rodí ty nejblbější nápady, padl návrh, že po dešti je nejteplejší voda, a tudíž bychom se měli jít vykoupat. Dopadlo to tak, že u ohně zůstal akorát jeden kolega co se stydí, tak že nikam nejde.

Vzhledem k tomu, že byla celkem tma, tak se všichni svlekli a šlo se do vody. Klasické zapasení, potápění atd. Ja si před setměním všiml, že je v dálce ostrůvek, a tak jsem se rozhodl na něj doplavat. Přidala se ke mně kolegyně, kterou to zapasení ve vodě nějak nebralo. Když jsme doplavali k ostrůvku, což nebylo zrovna blízko, vylezli jsme na břeh a chvilku odpočívali. Kolegyně prohlásila, že jí bolí ramena a že už je na takové věci asi stará. Je jí totiž 40, má dvě děti a tak člověk chápe, že je docela upracovaná.

Tak jsem si klekl za ni a začal jí masirovat ramena, načež ona prohlásila, že je to super a že můžu klidně pokračovat i níž. Tak jsme jí začal jemně masírovat i záda a přitom se kouknul trochu, jak vypadá vlastně. Má pěkná prsa, sice po dvou dětěch, ale i tak troječky radost pohledět.

Nevim proč mne to napadlo, asi z toho alkoholu jsem si sedl obkročmo za její záda a začal jí jemně líbat na krk a ucho. Začala se trochu cukat, cože to dělám, tak jsem jí začal popisovat, co přesně dělám a začal jí jemně hladit břicho. Postupoval jsem nahoru a neustával v líbání a mluvení, až se mi do rukou dostaly její prsa. Začal jsem si špičkami prstů hrát s jejími bradavkami, postupně jemně mnout celá prsa . Celé moje počínání mělo za následek moji erekci, což se opravdu nedalo zastavit. Muj trčící penis se jí opřel o záda a ona kupodivu sáhla dozadu a s prohlášením, že co se mnou, když jsem tak neoblomný, mne začala pomalu honit. Musím říct, že letitá praxe je opravdu vidět i cítit. Jednou rukou jsem se věnoval dál jejím prsům a plynule přešel do jejího klína. Jednoduchá sex seznamka pro každého, neváhej a seznam se ještě dnes.

Svoje touhy můžeš proměnit v realitu již teď. Staň se součástí velké komunity a najdete partnera, po jakém toužíte. Domníváte se, že nemáte na to, abyste si na na seznamce našli sexy protejšky pro divoký sex nebo mazlivý sex, ale láká vás to? V našich online diskuzích se můžete cítit bezpečne, vše je totiž diskrétní a důvěrné. Každý si zaslouží sexy partnery, kteří mu poskytnou sex a to, co potřebuje. Se sexy seznamkou je jednoduché někoho najít. Zdarma se zapojte do našich diskuzí, a když budete chtít svůj erotický objev kontaktovat a domluvit si s ním sex, staňte se členem a napište mu. Již dále nečekej, free sex se sexy partnery jsou na dosah ruky. Vyzkoušejte to sami a presvědčete se o tom, že to vážně funguje.

V této komunitě čekají atraktivní muži a ženy pouze na to, až je kontaktuješ a rozjedete to velkém stylu jako ve erotickém klubu. Hledáš někoho v Jihlavě, Ústí nad Laben, nebo třeba v Hodoníně? V naší seznamce si jiste vyberete - v každém městě na vaši zprávu čekají natěšení singles všech věkových kategorií, s všelijakými zájmy a potřebami. Máte za sebou špatné zkušenosti a nezajímá Tě internetová sex seznamka? Tady se nemusíte bát, registrace na našich stránkách je zdarma, sex seznamka je soukromá a nezávazná, nečekají vás tedy žádná nemilá překvapení. Která jiná intimní seznamovací služba Ti zajistí nalezení perfektního partnera pro erotické potěšení? Vzrušující flirt Tvého života je tu, stačí se zaregistrovat... pomilovat se už dnes. Neostýchejte se realizovat své nejtajnejší sexuální představy. Sex seznamka zahrnuje aktuální databázi mužů a žen, kteří se chtějí nezávazně a bez zábran bavit - zapojte se mezi ně a zažijte sexy dobrodružství svých fantazií.

Chtěli byste uskutečnit svůj sen o nevěře či bokovce. Singles na jednu noc... pokud hledáte sex na jednu noc a nic vážného, jistě najdete chatovací místnost kde hledají to samé? Pokud vás vzrušují nevěry a líbila by se vám erotika ozvláštněná aférkou, jistě si mezi našimi registrovanými uživateli vyberete, at už jste muž, žena, nebo snad pár, hledající někoho do trojky. Pro ty správné kontakty nemusíte vůbec chodit daleko. Zdarma se zkuste zapojit do našich chatů, a když budete chtít svůj sexy objev kontaktovat a užít si sex, staňte se členem a napište mu. Kde jsem si začal prsty hrát s její kundičkou. Lehce přivírala oči a bylo vidět, že se jí to líbí. Asi po 10 minutách jsem to nakonec nevydržel a vystříkal se jí na záda, trochu se lekla, ale ja jí řekl, ať se nebojí, že se při plavání umeje a pokračoval v dráždění jejího klitorisu a jemné masáži prsou. Za 10 minutek se udělala i ona. Prohnula se dozadu jako luk a s rukou strčenou do pusy zasténala.

Nakonec mi dala pusu na čelo, jako že za hezký zážitek a řekla, že doufám počítám s tím, že už se to nikdy opakovat nebude. S těmito slovy jsme vlezli do vody a plavali zpátky k ostatním. Samozřejmě že naše zmizení vyvolalo hromadu vtipných poznámek, kterým se můžeme ovšem jen smát.  

Comment

Comment:

Tweet

thnx for sharing this fantastic websites.

my weblog: [link=http://mtpulaskicc.org/Activity-Feed/My-Profile/UserId/4567]online quick google[/link]

#2 By (155.94.131.65|155.94.131.65) on 2014-09-04 02:43

Vielen Dank! Wollt ich nur sagen.I will be confident to bookmark it and return to go through much more of your useful info.
Thanks for the post.wholesale jordans shoesfor this rarewholesale nike shoes

#1 By (198.2.204.44|198.2.204.44) on 2014-09-01 18:19