Trudy je Captive

posted on 11 Aug 2014 18:39 by tawdryseries462
Trudy se těšil na tento večer od včerejška. Kdyby byla pozvána na párty u svého šéfa country klubu na West Side města. Poznala George Wilson sedí u stolu s několika dalšími pompézní hledají muže na druhé straně místnosti. Trudy viděl, byl podíval se na ni s tím určitým pohledem, který naznačuje, že je o ni zájem. Byl tak hezký, s jeho šedivé vlasy a vyspělé chování. Byla to pobavilo, jak by ji sledoval, když popíjel šampaňské, plíživý pohled na její dlouhé, zkříženýma nohama pod stolem. Představovala si, objal ji a přemýšlel, jestli měl šedé vlasy na hrudi stejně.

Trudy hravě zkřížené své dlouhé, opálené nohy, což pan Wilson letmý pohled na její malé kundičky, sotva viditelný pod její průsvitnou, Peek-a-boo, růžové kalhotky. Filmy nylon jasně zazářil, v těsném, modrá, spandex mini-sukně nosila.

Cítila teplé vlhkosti dochází ve svém kočička spolu s těsností v její pánve, když se nechá lem její sukně se pomalu, jezdit vysoko na ní lehce opálené stehna. Když zvedla nohu ze židle, měkká, bílá kůže z její vnitřní stehna by blikat na staršího muže, zatímco pevně kapela spandex vklouzl do její nohu na své cestě do její růžové kalhotky.

Ona pak se pomalu zkřížené její dlouhé nohy, což umožňuje krátké, spandex proužek jezdit ještě vyšší na nahých stehnech, vystavovat znovu na malou trhlinu její oteklé kočička pod průsvitné, růžový proužek jejích kalhotek.

Trudy schválně pomalu, kymácející její úzké boky, ke pana Wilsona. Malá skupina spandex objal vrcholky jejích štíhlé nohy kolem jejích peek-a-boo kalhotky. Otočila se, stejně jako když se blížil ke stolu.

"Dobrý den, pane Wilson, jak to jde v práci?" Zeptal se Trudy stydlivě.

Stojící vedle cizími muži u stolu, když tváří v tvář pana Wilsona. Trudy si byl vědom, že jeho tvář byla v jedné rovině s lemem svého malého sukně, jen pár centimetrů od ní sotva se vztahuje kočička. Měl lákavě, odhalující pohled na její měkké, opálených stehen, celou cestu až k ní postupně tlumí kočička.

Trudy zrudla jako ona přemýšlela, jestli pan Wilson viděl sukni do její kundičky. Pan Wilson se podíval na Trudy nápadně obložení postavu a zadíval se na její měkké, opálených stehen, když stála před ním na stole.

"Byla to opravdu něco." Myslel Wilson. "To je ale krásný pár nohou. A malý vtipálek nevadí ukazovat je pryč a to buď." Pomyslel si, když zahlédl v případě transparentní, růžová nylon pokrývající její kundu.

"Hmm, Pokud to sukně nějaká kratší, mohl jsem vidět její kalhotky." Wilson řekl si pro sebe.

Jak pan Wilson se podíval směrem k Trudy tvář, jeho oči se zastavil u její velké, temperamentní prsa obalené v její těsné, modrý svetr. Zadíval se na její plné, zvedající ňadra, když s ním mluvil. Pan Wilson jí psychicky svlékla, představoval si ji nahou, stojící před ním.

"Bylo to tak příjemné, že vás zase vidím, pane Wilson." zavrkala.

Trudy řekla sbohem s ním a omluvila. Ona dělala její cestu ven z místnosti směrem k telefonu se nachází ve vstupní hale za tabulkách. Věděla, že pan Wilson ji sledoval, a chichotala tiše, když si uvědomil, že těsný, spandex mini-sukně měla nyní vyšplhal na své malé, Peek-a-boo, kalhotky.

Wilson sledoval Petit blondýnka v jejích vysokých podpatků a malou mini-sukně, když zamířila k telefonu. Kroutí její roztomilý, malý, spandex zabalené zadek jako ona šla, její měkká, blond vlasy houpal elegantně, jeho oči ji následoval do haly, občas vidět záblesk jejích malých zadek tváře, podíval přes průsvitné kalhotky. Počkal pár minut, a omluvil se na záchod. On odešel do foyer a našel Trudy na telefonu.

Wilsonova penis byl stále těžké, předvídání vyhlídky na milování na tento honosný malé krásy. Když se dostala z telefonu, on dělal jeho pohyb a poklepal jí na rameno. Když se otočila, její pevná prsa kartáčovaný podél hrudi, vzrušující ho, jak on cítil její vztyčené bradavky kartáč proti němu.

"Trudy, jste velmi krásná dnes večer." řekl jí, překvapil teplem generovaným škrábání jejích bradavek proti němu. Wilson se podíval dolů na její pevná prsa namáhání pod přísnou svetr. Vzhledem k tomu, že neměl na podprsence, viděl obrys jejích velkých bradavek strká proti tenkou látku. Jeho penis byl teď vzpřímeně a napjaté proti jeho kalhoty. Trudy oči podíval směrem k nyní rychle rostoucí bouli v jeho kalhotách. "Dovol, abych ti něco k pití."

"Ten chlap, se zdál být tak laskav." Pomyslela si, když si všiml, že slibný boule v jeho kalhotách dostat větší, zatímco on zíral na plné štěpení odprýskávání ze svetru.

"Jsem rád, že jsem neměla nosit podprsenku dnes večer." Pomyslela si, když ji klenutý hřbet mírně, nutit ji pevná prsa proti její tenké svetr. Stoupla si trochu blíž dotýká bouli pana Wilsona kohout s její měkké břicho. Poté, opíraje se proti němu, jeho tvrdý penis stisknutí jí zašeptala: "Chtěl bych, že pan Wilson. Sejdeme se u mého stolu, jestli je to v pořádku."

Dotek jeho vypouklé člena tlačí její spodní části břicha ji vzrušuje, když stála v blízkosti pana Wilsona. Cítila více vlhkost budování hluboko uvnitř její kundičky. Wilson položil ruce na její malé pasu a tlačil ji pryč říkat Trudy, že se vrátí na okamžik. Pak se otočil a šel pro pití.

Trudy se pomalu probrala, zmatená a vědomi velké mezery v její paměti. Co se stalo poté, co omdlela? Trudy si pamatoval jen příjemný-hlas George Wilsona, který byl chycen její vteřin dřív, než omdlel. Její vize se zdálo jako mlhavá jako její paměti, ale ona byla stále více uvědomují liché pozici svých končetin. Možná si zlomila obě nohy, protože se zdálo být opřený vysoko nad ní, když ležel na posteli, jako by byla v tahu. Její ruce byly sepnuté nad ní, a jemné zatahání neměl uvolnit zápěstí od toho, co síla je držen tam. Trudy zavrtěla hlavou zmateně. Její kotníky byly opřené tak vysoká, že její zadek z postele, a malá zádech houpal nad listy. Jaké nemocnice dát své pacienty v těchto podivných pozicích? A co se stalo, aby ji dát do nemocnice, vlastně je?

Trudy se dozvěděla o těsné pásu, který připoutal ji již malý pás v několika centimetrů. Když se snažil vykroutit ze strany na stranu, je ji držel tak nějak, jako by to mohlo být připevněny k něčemu. Stejně jako ona začala panikařit na její pokračující neschopnost odstranit svoji vizi, zaslechla blížící se kroky, a pak místnost vyskočil do lesku! Světla byla ztlumená, a ona se teď objevil, měkký šátek přehozený přes rámec výše tváři oddálit její uznání svého okolí. Viděla přes šátek, v rozmazané módě, a uviděla dva muže vstoupí do místnosti. Ona také objevil, k jejímu šoku a zděšení, že je nahý! Její kotníky byly upevněny rozšířený na spodní místa v vysoké posteli s nebesy, a její zápěstí blíž k posteli na vrcholu příspěvků. Široký černý kožený pásek bit do up-naklonění křivky pasu, a kabel vede z každé strany cinch na spodní místa v posteli. Muži zastavili ve spodní části postele, jen aby se jí vlevo. Jednou viděla byl pan Wilson z kanceláře, a druhý byl vysoký, hubený mladík. Proč jsou tady? Proč ne? Trudy cítil Řezané paniky v ní znovu, a snažil se udržet ho. Bude potřebovat všechny své smysly, aby se z zbláznil.

Wilson mluvil, ne s ní, nýbrž s jiným mužem. "Víš, Carle, tato pozice poskytuje přístup ke všem příslušným oblastech, s výjimkou, samozřejmě, zpět. Ona je úplně bezbranný vůči cokoliv, od šoustání do ..."

Carl se tiše zasmál. "Tak kdy začneme?"

Starší muž se usmál. "Tak netrpělivý a není třeba. Ona nikam nevede, jsi, má drahá?" Jeho ruka jemně hladil po vnitřní straně stehna, těsně pod kolena. Trudy se snažil vykroutit z jeho doteku, ale byl jen schopný otočit ramena a hlavu o na posteli.

"Vidíte, co mám na mysli, Carle? Perfektní tabule pro učitele." A on a Carl se znovu zasmál, druh smíchu, která označuje, žádnou zábavu pro každého, ale ti se smíchem. "Těším se na těchto hodinách, Georgi," řekl mladší muž. "Kdy začneme?"

"Už máme." přišel na klidném odpověď, jako mužská ruka pokračovala mrtvice Trudy nohu ve stejném intimním způsobem.

"Klíčem k smyslné bolesti je načasování." Wilsonova ruka nikdy nepřestala jeho jemné tahy. Trudy zalapal po dechu hrůzou přesto - co v nebi, oni byli v plánu? "Vidíte, její obavy se probudil," pokračoval starší muž.

"To je zásadní -.! Kdysi strach přijde, že smysly jsou vzbudil, aby jejich naplno, která je klíčem k její vášeň"

I přes šátek, Trudy mohli vidět, že výraz mužova nebyl krutý, ale jeho slova byla děsivá! S žádným způsobem uniknout, adrenalin dělal její chvění a její srdce ránu znepokojivě. Její strach jen zvýšil, když viděl, tenký proužek plastu pana Wilsona se zvednutou. To bylo asi půl metru dlouhý a přibližně šířku tužky. To bylo mírně zploštělé, nicméně.

"To je velmi užitečné cukrové třtiny," řekl Wilson. "Je to materiál použitý pro vykosťování podprsenky a jako teď, velmi Whippy a lehký, ale nelze zlomit." A bez dalších slov, že popraskané tenký proužek na stehně mu bylo hladit!

Trudy zaječela a prudce proti své dluhopisy bezmocně, neschopný uniknout bolesti. Viděla bílou lomítko masa rudnout jako bič značkou vyvinuté.

"A teď, nováček by ji udeřil znovu, hned -. Pravděpodobně na druhé stehno Je to to, co byste udělali?" Carl zavrtěl hlavou. "To je blázen otázka Právě jsi mi řekl, že ne -. Teď mi řekněte, proč ne" "Načasování, jak jsem již řekl dříve. Co chcete udělat, je počkat, až její dýchání se zpomaluje a pokožka má šanci dostat se z úderu. PAK!" a druhá rána přistála těsně pod značkou první, na stejném stehna. "Potom, ona bude cítit ALL dalšího zdvihu, a přesuňte že mnohem blíže k její transformaci."

Trudy se snažil zoufale po dechu, opravdu slyšel mužovy slova. Její panika ji naplnila, ale neměl cestu s výjimkou krku. Ona mlátil hlavou sem a tam, a bojoval proti trestu odnětí jejích dluhopisů, bezvýsledně.

Lekce pokračovaly až do Trudy visely bezvládně v provazech, a vnitřky obou stehen byly protkány s červenými značkami. Odborné znalosti staršího muže se ujistil, že je stále při vědomí a strach, čekají na další "lekci".

Trudy stehna se zdálo, že je na ohni. Zalapala po dechu, jako staršího muže, Wilson, pohladila vyhřívaný maso opatrně. "Víte, Carl, všechny nervy jsou nyní vzhůru. Myslí si, že to, co cítí tu bolest, ale to se změní." On pokračoval uklidňující politovaly pohyb, a postupně, přes její strach a bolest v její kůži, Trudy začal cítit lechtání vzrušení.

"Teď uvidíte výhody této pozici jasněji, protože si myslím, že je čas na nějaké kurva." Neformální prohlášení pana Wilsona způsobil Trudy stehna utáhnout na protest, odeslání nové umýt bolesti nad ní - ale také zvyšuje její vzrušení. Byla zděšen cítit start mazání v její kundičky.

Carl se podíval na staršího muže nejistě. "Která z nás bude šukat?"

"Ach, jak z nás nakonec - ale budete nám začít dnes večer." Zvuk ze dvou mužů ji diskutovat ležérně přes její vázané a bezmocné tělo z Trudy cítit strach, a zároveň, více vzrušení. Byla tak bezmocná, aby pochopili tyto nové pocity, když byl na útěku své dluhopisy. Přesto se snažila, daří pouze při vytváření pocitu nepohodlí v její široký záběr a šlehačkou stehna, a čerstvé tok šťáv ve své zranitelné kočička.

Carl začal sundat kalhoty, ale byl zastaven Wilson. "Nechte kalhoty - stačí rozbalit létat a vytáhnout ven svůj penis."

"Proč?" Divil mladšího muže.

"Je tu určitý prvek mistrovství ve vašem bytí úplně oblečený a ona je úplně vystavena jako ona." Slova probudil chvějící pocit ponížení v Trudy, že nějak zvýšený její vzrušení. Dívala se matně přes šátek jako Carl táhnul obrovský-zdánlivou penis z kalhot. I přes to, že ona byla nepřipravená pro pocit své oteklé hlavy tlačí její kundičky. Začala znovu bojovat dluhopisy, křičí na protest, pokud není bolest, ale samozřejmě se jí boje neměl výsledek - mužův penis potopil hluboko do ní, a hrubé tkát tkaniny (a pravděpodobně na zip zuby i) pozemní proti jejím citlivém těle. Co cítila rozhodně bolest - ale otok její kundičky, a hojný vlhkost uvnitř ní svědčil na další pocity stejně. Nějak, Trudy byl zapnutý. S žádným jiným výstupem pro její adrenalinu, cítila víc vzrušení, než kdy předtím. Vzrušení z boje a strach byl přeložen do sexuálního vzrušení, a ona cítila, jak jí boje mění, taky. Teď se snažil brousit své planoucí kočička těžší proti mužova penisu, když ji v prdeli. V tomto, ona nebyla o nic úspěšnější než v jejích dřívějších pokusů o útěk.

Trudy měl společného se svými kolegy žen nezbytnost rozsáhlé vzrušení, než když by se orgasmu. Nebylo divu, že Carl přišel v ní před její vlastní křeč mohl postavit. Odvolání nyní stráveného člověka přišlo jako šok téměř stejně bolestivé jako dříve bičování. Křičela její protest.

Pan Wilson byl přikývl souhlasně. "Doufal jsem, že bych nemusel vytáhnout off -., Že je důležitou součástí její přípravy, víte, sexuální vzrušení, pak popření Je to za sebou dlouhou cestu dnes v noci - ne celou cestu, ale dost daleko Budeme. nechal ji odpočívat, a ty a já půjdu si dát drink. Vypadáte, jako byste mohli použít jeden. " A oba muži opustili místnost, štěkat a vypíná světlo, když šli.

Comment

Comment:

Tweet