Panenská

posted on 08 Aug 2014 07:59 by tawdryseries462


Ačkoliv jsme se na základní škole nesnášely, na střední to bylo úplně naopak. Trávily jsem spolu každou volnou chvíli. Nejdříve jsme se jen tak oťukávaly, ale s postupem času jsme se měly čím dál tím raději. Těšily jsme se na sebe a po pár kapkách alkoholu jsme byly i sdílnější. Když u mě jednou princezna spala, napsala mi, že by mi chtěla dát pusu. I já jsem moc toužila po tom ochutnat její krásné plné rty, ale obě jsme se moc styděly a ten den ještě k ničemu nedošlo. To až mnohem dýl. Po jedné party, kde se jsem dostala kopačky a ona naopak začla s jedním klukem chodit. Přišly jsme k princezně a lehly si na postel. Obě jsme byly trošku ovíněné alkoholem a chtěly jsme se mazlit. Začala jsem jí hladit po zádech jako jsem to dělala vždycky, když jsme spolu takhle ležely. Vydržela jsem to hodiny a princezna spokojeně vrněla… Po tom rozchodu jsem se potřebovala k někomu přivinout, cítit něčí teplo. Začala jsem princeznu hladit i po jejím nádherně plochém bříšku a najednou se atmosféra v pokoji úplně změnila. Obě jsme se cítily strašně vzrušené a obě jsme chtěly to samé. Nakonec jsem se odhodlala já jako první… Vjela jsem jí rukou do dlouhých vlnitých kaštanových vlasu, lehce si přitáhla její hlavu k mé a něžně ji políbila. Čekala jsem, jak zareaguje. Byla jsem opravdu nervózní a srdce mi bušilo na poplach. Když mi ale s obrovskou vášní a jemným vzrušeným vzdychnutím polibek vrátila, připadala jsem si nepopsatelně krásně. Najednou jsme nevěděly o světě a hltaly jedna druhou. Naše jazyky se propletly a my se k sobě tiskly.. Nedalo mi to, abych neprozkoumala její velká pevná prsa.. Vzdychla víc nahlas a začala mi dotyky vracet. Vzájemně jsme si třely prsa. Bylo to pro nás něco úžasně nového a vzrušujícího – ta možnost zkoumat jiné ženské tělo. Už před tím jsme spolu hodně mluvily o lesbické lásce a hlavně o sexu mezi ženami a shodly jsme se, že nás to obě moc láká. Tohle byla jedinečná příležitost zkusit všechno, co jsme si zatím jen představovaly. Vzájemně jsme se svlékly, už ani nevím jak, a zůstaly jsme jen v kalhotkách. Sjela jsem polibky až na její prsa a užívala si její bradavky. Tyčily se ke mně, trčely vzrušením a já cítila vzrušení po celém těle. Princezna se pode mnou vzpírala a klínem, ještě zahaleným kalhotkami, narážela na ten můj. Už to nemohla dál vydržet, povalila mě na záda a pomalinku s takovou elegancí, s jakou to dokáže jen žena, mi sundala poslední kus oblečení, co jsem ještě měla na sobě. Obkročmo si nasedla nad můj klín a vrtěla se na mém poštěváčku.. Myslela jsem, že zešílím vzrušením. Sex seznamka, která vás potěší.

Nezáleží na tom, jestli vás baví mazlivý sex, nebo drsnější šukání. Nalezení partnera nikdy nebylo rychlejší. Vše je velmi intuitivní, od přihlášení do seznamky po vyplnění profilu, prohlížení profilů ostatních a posílání zpráv. Hlavně proto je seznamka tak oblíbena mezi tolika lidmi - nemusíš přemýšlet o složitém ovládání, seznamka vám dovolí soustředit se na hledání toho pravého protejšku a okamžitě se začít bavit bez dlouhého zdržování a přemýšlení... jistě vás naše seznamka také dostane! Prihlašte se zdarma hned teď, dobrodružství čeká!

Chceš se potkat s dívkou vašich snů? Sex seznamka vám zajistí úspěch. Erotická seznamka obsahuje databázi se spoustou profilů, ze kterých si dokážou vybrat i ti velmi nároční a vybíraví. Prostřednictvím jednoduchého vyhledávání vám sex seznamka nabízí možnost procházet mezi profily všech členů a podle vlastních kritérií tak pomocí vyhledávacích kritérií najít sexy známost. Je to jen na vás, jestli vám sex seznamka dopomůže k erotickému dobrodružství s párem, zrzkou nebo snad dokonce nadrženou milf... představám se omezení nekladou a nikdo vás nemůže omezit, co se představ týče - a tak to má být. Je to první sexy seznamka, která vás bude opravdu bavit: nevěřte na osud, scénář nadcházejících dní a nocí je ve vašich rukou. Tato sexy seznamka vám spolehlivě dá kontakt, jaký potřebujete. Toužíte po divokém sexuálním dobrodružství bez limitů? Láká vás sex s párem, gay sex nebo lesbi show? Erotická seznamka dává mnoho možností poznat kamarády se stejnými zájmy a oblíbenými praktikami. Je to velmi jednoduchá seznamka- pouze se zaregistrovat a začít oslovovat své vyvolené členy... budete aktivní a rozhodneš se psát individuální návrhy, nebo budete čekat na vzkazy, které Ti pošlou jiní? Je na Tobě, k jaké taktice vás naše erotická seznamka inspiruje a jakým způsobem naleznete svého sexuálního partnera.

Nabízíme vám jedinečnou a neopakovatelnou možnost poznat sexy muže, ženy a páry, kterí vám pomůžou zrealizovat vše, po čem toužíte, a ještě mnohem víc. V naší seznamce na váš kontakt čekají sexy singles z celé České republiky. Ať už pro vás platí jedno či druhé, na naší sexy seznamce zcela jistě objevíte toho pravého či tu pravou pro sexuální aférku bez závazků. Užijte si sex s lidmi ze svého okolí bez jakýchkoliv závazků. Myslíte si, že jediní singles, vystupující v chatech, jsou zoufalí ubožáci. Skoro až surově jsem z ní strhla kalhotky a začala ji hladit její kundičku.. Byla nádherně vlhká.. Lehla si na mě a naše panenské klíny se konečně potkaly.. Ještě jsme vlastně ani jedna nezažily sex, ale bylo v nás tolik touhy, že jsme moc dobře věděly, co máme dělat. Pevně jsem ji chytla za zadeček a vrtěla jsem se tak, aby se co nejvíc dotýkala mého poštěváčku. teď už jsme obě sténaly hodně nahlas a byly jsme jak smyslů zbavené. Strčila mi do kundičky prst a věděla přesně co má dělat. Hýbala se tak, jak se mi to nejvíc líbilo – jako by mi viděla do hlavy a já zažila svůj první skvělý orgasmus s dívkou. Chtěla jsem jí to nějak vrátit. Tak jsem ji povalila na záda a pomalu se polibky blížila až k jejímu klínu. Její mušlička byla krásně růžová a rozevřená. Hladila a líbala jsem jí na bříšku a na vnitřních stranách stehen a úmyslně jsem se vyhýbala její jeskyňce.. Když už škemrala, ať jí přestanu trápit, špičkou jazyka jsem ji přejela přes poštěváček. Zasténala. To už jsem jí začala lízat naplno a vychutnávala si každou její kapičku. Zajížděla jsem jí jazykem co nejhloub do její čisté panenské kundičky a za chvilku jsem se i já mohla těšit z jejího krásného orgasmu.. Pak už jsme si k sobě jen lehly a hladily se. Nemohly jsme se nabažit našich těl a dotyků, až jsme v objetí usnuly. To bylo nejkrásnější usínání, které jsme do té doby zažily.

Když se tenhle příběh stal, bylo nám oběma sladkých 16 let. Stále se spolu kamarádíme a čas od času si to zopakujeme. I teď když píšu tuhle povídku a vzpomenu si na ten neuvěřitelně silný zážitek, mám vlhko v kalhotkách…

Comment

Comment:

Tweet