Milování ve vodě

posted on 07 Aug 2014 05:36 by tawdryseries462


Je léto, slunce svítí, paprsky hřejí. Procházím se lesem, poslouchám zpěv ptáků a dýchám čerstvý vzduch. Světlo mezi stromy zesiluje a najednou se ocitám na břehu rybníka.

Voda se třpytí čistotou. Rozhlédnu se okolo, nikde nikdo. Touha smočit se ve vodě je obrovská. Svlékám si tričko a kraťasy. Stojím jen ve spodním prádle a přemýšlím. Hlavou se mi honí různé myšlenky. Mám si svléknout i spodní prádlo nebo ne? Neuvidí mě snad někdo? Co když sem někdo přijde. Mám strach.

Přesto si však svlékám pomalu kalhotky a podprsenku. Stojím tu zcela nahá, v rouše Evině. Cítím zvláštní pocit. Strach, že mě snad někdo pozoruje. Vzrušuje mě to. Mráz mi prostupuje celým tělem a dráždí mě. Konečně se odhodlám. Přistoupím ke kraji rybníka a špičkou nohy zkusím teplotu vody. Je krásně chladivá. Pomalu do ní vstupuji. Chladivá voda mě obklopuje stále víc a víc. Vodu mám až po ramena, plavu. Pomalu, chci si vychutnat tento okamžik. Nevím čím, snad tou studenou vodou, či strachem, že mě někdo pozoruje, ale mám tvrdé bradavky a kundičkou mi prochází jemné mrazení.Opadla ze mě nesmělost a já jen tak ležím na hladině vody na zádech. Slunce mi svítí do obličeje, paprsky mě hřejí. Dlouhou chvíli jsem si tak plavala, když najednou jsem uslyšela nějaký zvuk. Vyděsil mě. Rozhlédla jsem se okolo, ale nikdo nikde nebyl.

Dostala jsem strach. Plavala jsem ke břehu. Krčila jsem se ve vodě a pozorně serozhlížela po okolí. Nikoho jsem neviděla. Odvážila jsem se. Vystoupila jsem z vody, že se obleču, když najednou z lesa vyšel muž. Stála jsem tam nahá, rukama jsem se kryla. Nevěděla jsem, co dělat. Vběhla jsem zpět do vody a pozorovala ho. Byl mladý, hezký. Barvu jeho vlasů nevím, měl je vyholené. Zaujal mně, ba co víc, líbil se mi. Viděla jsem pod jeho tričkem vypracované svaly. Chvíli tam jen tak stál a díval se na mě. Konečně se pohnul, svléknul si tričko. Měla jsem pravdu, jeho tělo bylo krásně vypracované. Zamrazilo mě. Přistoupil o krok blíž k rybníku. Svlékl si šortky. Uviděla jsem pod jeho boxerky obrys jeho penisu.

Zdál se být krásně velký. Najednou jsem si uvědomila, že mu stojí.Tísní se mu tam. Hlavou se mi honily nemravné myšlenky. Dostala jsem na něho chuť. Stále jsem ho pozorovala. Svlékl se, stál tam nahý. Měla jsem opět pravdu. Stál mu. Jeho penis, silný a velký. Lákal mě. Chtěla jsem ho okusit, chtěla jsem ho mít v puse, v sobě. Vstoupil do rybníka. Nějaká magická síla mě k němu táhla. Plavala jsem k němu. Jen pár metrů od něj jsem vystoupila z vody. Hladina vody mi omývala kolena. Prohlédl si mě. Cítila jsem jeho pohled na sobě, s jakou vášní mě pozoruje. Přistoupil ke mě. Díval se mi do očí. Oba jsme vzrušením hluboce dýchali. Chytl mě rukou za záda a začal mě vášnivě líbat. Přitiskl mě k sobě, cítil mé bradavky na své hrudi. Hladila jsem rukou jeho záda, ramena, ruce. Naše těla byly v žáru vášně. Oba jsme měli chuť na sex. Teď a tady. Rukou mi zajel mezi nohy. Byla jsem mokrá. Prsty mu ve mě klouzaly.

Trošku jsme popostoupili na břeh. Položil mě za zem. Voda mi omývala záda.

Přitiskl se ke mě. Cítila jsem jeho ztopořený penis, jak mi tlačí na kundičku. Trošku jsem zavlnila pánví a vnikl do mě. Mé pysky ho pevně svíraly.

Byl tak velký, krásný.Zasunul ho do mě, až na doraz. Líbal mě na krku, něžně a vášnivě. Hladil mě po těle. Vzrušením jsem vzdychala a mé tělo se pnulo. Bože, líbí se mi to. Vzrušuje mě to. Prsty jsem se mu zarývala do zad.

Zasouval ho do mě rychleji a rychleji. Přirážel víc a víc. Vzdychal vzrušením. Tělem mi projelo mrazení. Už se to blíží. Už skoro jsem. Musela jsem mu to říct. Zašeptala jsem mu: "Už budu, už....." Nemohla jsem to déle vydržet. Projel mnou slastný pocit. Ucítila jsem teplý proud, který do mě vnikal. Udělal se zároveň se mnou. Padl na mě vyčerpáním. Pevně mě tisknul, jen tak jsem leželi, nehnuli se. Stále jsem ho měla v sobě, naše šťávy tekly ven. Byla jsem unavená. Oči se mi zavíraly. Usnula jsem. Když jsem se probudila, už tam nebyl. Můj milenec zmizel. Aspoň
mi na něj zbyly krásné vzpomínky.

Comment

Comment:

Tweet